بازديد مدیران شركت دانش بنيان گلدنت از نمایشگاه بين المللي صنايع روسيه INNOPROM و حضور در جلسات B2B با حمايت كريدور توسعه صادرات و تبادل فناوري 

نمایشگاه بین المللی صنایع روسیه (INNOPROM) در حوزه های سیستم های رباتیک و خودکار و فناوری مهندسی قدرت و مهندسی مکانیک که از تاریخ ١٩ تا ٢٢ تيرماه ١٣٩٦ در شهر يكاترينبورگ روسیه برگزار شد، مهمترین نمایشگاه صنعتی روسیه می باشد. این نمایشگاه بر اساس اولویت های مهم دنیای صنعت و تکنولوژی، فرصت های جدیدی را برای شرکت ها و سازمانهای بین المللی فراهم کرده است.

 

 
 
 

برگزاری جلسه همکاری بین شرکتهای IT ایران و روسیه در مرکز صادرات روسیه (Russian Export Center) واقع در مرکز تجارت جهانی (World Trade Center)  مسکو

مرکز صادرات روسیه با مجوز رسمی دولت این کشور با حمایت مستقیم وب بانک روسیه (VEB) ) Vnesheconombank ) برای خدمات رسانی به صادرکنندگان این کشور مشغول  به کار می باشد.

در این نشست که در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنایع روسیه INNOPROM با حضور دکتر حسین خسروی و مهندس صبور خسروی اعضای هیئت مدیره شرکت گلدنت و نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزهICT، و آقای نیکیتا ریومین مدیر توسعه صادرات و آقای استنیسلاو شاورین مدیر صادرات ICT این مرکز در تاریخ 21/04/96 (12 جولای 2017) برگزار و موارد ذیل مطرح گردید:

  • تفاهم در مورد سرمایه گذاری مرکز صادرات روسیه در صنعت ICT ایران
  • ایجاد ابزار اطلاع رسانی مناقصات بصورت مشترک
  • اعطای تسهیلات دولتی با نرخ 1 و2 درصد به شرکتهای روس برای انتقال تکنولوژی به ایران

جزئیات هر یک از موارد فوق در اعلان های بعدی به اطلاع خواهد رسید.


دیدار نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ایران با نماینده کشور هند در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنایع روسیه INNOPROM 

در این دیدار، اقایان دکتر حسین خسروی و مهندس صبور خسروی به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت گلدنت و نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با آقای مانیش کومار، نماینده اتحادیه صنایع کشور هندوستان، جهت استفاده از ظرفیت های این کشور در صنعت ICT جلسات متعددی برگزار نمودند که به عنوان دستاورد اصلی این مذاکرات، توافقاتی درباره استفاده از زیرساخت ها و تجارب فعالان اقتصادی حوزه ICT کشور هندوستان در زمینه آزادکاری (freelancing) با هدف توسعه ی محصولات دانش بنیان ملی به بازارهای بین المللی و افزایش اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی صورت گرفت. جزییات بیشتر این توافق به زودی اعلام خواهد گردید.


دیدار نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با مدیران ارشد شرکت کسپرسکیKaspersky  یکی از شرکت های بزرگ جهان در حوزه تولید نرم افزارهای امنیتی

در نشستی که در حاشیه نمایشگاه بین المللی صنایع روسیه INNOPROM برگزار شد، مذاکراتی فی مابین دکتر حسین خسروی و مهندس صبور خسروی به عنوان اعضای هیئت مدیره شرکت گلدنت و نمایندگان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و آقای اندری ساوروف، مدیر ارشد توسعه کسب و کار حمایت از زیرساختهای حیاتی، در مورد ایجاد همکاری های بیشتر بین این دو کشور انجام گردید. در این مذاکرات، به تعاملات بیشتر این دو شرکت و مشارکت و همکاری شرکت گلدنت به منظور ورود شرکت کسپرسکی به بازار زیرساخت های سازمانی در ایران از طریق کریدور توسعه صادرات و فناوری معاونت ریاست جمهوری اشاره شد.


برگزاری جلسه هم اندیشی شرکت گلدنت و شرکتهای پارک علم و فناوری خراسان رضوی

در این نشست صمیمانه که به میزبانی شرکت گلدنت در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید، جناب آقای مهندس جاهدی رئیس مرکز رشد ICT پارک علم و فناوری خراسان به همراه کارشناسان این مرکز و همچنین مدیران شرکتهای فعال در این حوزه حضور داشتند.

در این جلسه، شرکت های حاضر به معرفی حوزه های فعالیت و خدمات قابل ارائه خود پرداختند. شرکت گلدنت نیز بر تعامل هرچه بیشتر شرکت های فناوری اطلاعات و ارتباطات تاکید نموده و  ضمن ارائه ظرفیت ها و پتانسیل های بین المللی خود به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و متولی سامانه مرکز صادرات ICT ایران،  اعلام آمادگی نمود تا به منظور ایجاد همگرایی و هم افزایی هر چه بیشتر، همچنین جلوگیری از انجام پروژه های موازی در شرکت های نوآور، دانش فنی و تجربیات خود را در قالب همکاری با تضمین پارک علم و فناوری خراسان در اختیار شرکت های علاقه مند قرار دهد که مورد استقبال سایر شرکت ها قرار گرفت.

امید است با ارائه سبک نوین تعاملات بین شرکتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین با ایجاد پایگاه اشتراک دانش توسط شرکت گلدنت، شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر شرکتهای فعال در این حوزه در شهر مشهد باشیم که این مهم با تداوم جلسات هم اندیشی و همکاری های دوجانبه بدست خواهد آمد.

 

 

آدرس

آدرس:
مشهد - پارک علم و فناوری خراسان - ساختمان موسسات فناور و دانش بنیان- شرکت گلدنت
تلفن:
31939(051)
وب سایت:
www.goldnetgroup.com
ایمیل:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آمار بازدید

28178
امروز:امروز:11
دیروز:دیروز:26
این هفته:این هفته:107
این ماه:این ماه:437
کل بازدیدها:کل بازدیدها:28178